Strona główna Aktualności Inne Piknik Rodzinny w Mogilnie

Piknik Rodzinny w Mogilnie

W niedzielne popołudnie 4 czerwca 2017 roku Poseł na Sejm RP Barbara Bartuś wzięła udział w Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Zespół Szkół w Mogilnie. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Podczas pikniku Poseł Barbara Bartuś otrzymała od Pani Dyrektor Małgorzaty Skoczeń, Grona Pedagogicznego oraz Rady Rodziców podziękowanie za współpracę i zaangażowanie w działalność na rzecz szkoły. Pani Dyrektor w imieniu placówki wyraziła też wdzięczność Pani Poseł za pomoc i życzliwość.

Główny cel, który co roku przyświeca organizatorom Pikniku Rodzinnego, to jest integracja społeczności szkolnej z rodzicami, a także ze wszystkimi mieszkańcami wsi. Wspólna zabawa zachęca do aktywnego spędzania czasu oraz zdrowego trybu życia. W tym roku na rozpoczęcie pikniku otwarto nową bieżnię trzytorową mieszczącą się w obrębie Zespołu Szkół.

Wśród wielu atrakcji przygotowanych na ten dzień były więc także konkurencje biegowe na nowo otwartej bieżni oraz loteria fantowa, którą, przekazując upominki, wsparła również Poseł na Sejm RP Barbara Bartuś.