Strona główna Aktualności Spotkania Spotkania otwarte Posła na Sejm RP z mieszkańcami Gminy Biecz

Spotkania otwarte Posła na Sejm RP z mieszkańcami Gminy Biecz

Sobotę 11 marca 2017 roku Poseł Barbara Bartuś wybrała na spotkania otwarte z mieszkańcami w Gminie Biecz. Pierwsze z nich odbyło się już w godzinach przedpołudniowych w sali Remizy OSP w Bieczu. Podczas spotkania Poseł Barbara Bartuś przedstawiła osiągnięcia Rządu Prawa i Sprawiedliwości oraz zamiary na przyszłość, ale także przybliżyła swoją pracę w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencji.

Na spotkanie w Bieczu przybyło kilkadziesiąt osób i każdy z przybyłych mógł Pani Poseł zadać pytanie. Wielu uczestników z tej możliwości skorzystało i wywiązała się ciekawa dyskusja dotycząca wielu ważnych dla mieszkańców spraw. Dyskusja z Poseł Barbarą Bartuś toczyła się także po oficjalnym zakończeniu spotkania.

Kolejne spotkanie miało odbyć się w Libuszy, ale niestety mimo oficjalnej prośby skierowanej wcześniej do włodarzy Gminy Biecz, nie udało się wejść do budynku.

Natomiast w tym dniu odbyło się jeszcze jedno, w godzinach popołudniowych, udane spotkanie w Rożnowicach. Przebiegło ono w miłej i sympatycznej atmosferze. Wiele pytań dotyczyło też zadań samorządu lokalnego, ale uczestnikiem był też Burmistrz Biecza, który chętnie włączał się do dyskusji.

Spotkania otwarte z mieszkańcami, organizowane corocznie przez Poseł Barbarę Bartuś w powiecie gorlickim, są dla niej okazją do poznawania problemów lokalnych społeczności i bycia bliżej wyborców.