Strona główna Aktualności Inne XVI Charytatywny Bal Noworoczny

XVI Charytatywny Bal Noworoczny

W sobotni wieczór 25 lutego 2017 r. w Sękowskim Dworze, Poseł Barbara Bartuś wraz z małżonkiem uczestniczyła w XVI Charytatywnym Balu Noworocznym organizowanym przez Caritas Diecezji Rzeszowskiej - Dyrektora Okręgu Caritas Gorlice Ks. Jerzego Gondka Proboszcza Parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Gorlicach.

Wzorem lat ubiegłych Poseł na Sejm RP Barbara Bartuś objęła to wydarzenie honorowym patronatem oraz przekazała dary na licytacje. Jednym z nich był kalendarz otrzymany od Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Łotewskiej Pani Ewy Dębskiej, podczas spotkania w Rydze w czasie oficjalnej wizyty Marszałka Sejmu RP Marka Kuchcińskiego. Jako dodatek do kalendarza Pani Poseł ofiarowała książkę o podobnej tematyce.

Kalendarz wraz z książką został wylicytowany za kwotę 600 zł przez Pana Adama Oleszkowicza. Całkowity dochód z balu tradycyjnie przeznaczany zostanie na rzecz dzieci niepełnosprawnych – podopiecznych Domu Rehabilitacyjno – Opiekuńczego Caritas oraz Kuchni dla Ubogich w Gorlicach.